مهدکودک و پیش‌دبستانی بوستان آبی
section background

وبلاگ بوستان آبی

کاردستی ساده برای مادر، کودکانه با کاغذ رنگی

کاردستی ساده برای مادر، کودکانه با کاغذ رنگی

مادر عاشق ما هست، مادر از ما مراقبت می‌کند، مادر از دامنش به ما گرما می‌دهد. در واقع نام دوم عشق ” مادر ” هست. بچه‌ها با دادن هدیه و گل در روز مادر این روز را تبریک می‌گویند. روز مادر یک روز خاصی برای مادر هست و فرصتی برای نشان دادن علاقه و احساسات هست. کودکان بزرگ‌تر معمولا با خرید یک هدیه روز مادر را جشن می‌گیرند و کودکان کوچک‌تر و خردسال با درست کردن هدیه دست ساز  و یک فعالیت دستی این روز را تبریک می‌گویند.

قبلا چند مطلب کاردستی و هدیه دست ساز روز مادر داشتیم که کودکان خردسال می‌توانند، انجام دهند. چند نمونه نظیر کاردستی روز مادر با دست کودک ، تبریک قلبی روز مادر، کارت تبریک با سر نوشابه و کاردستی کارت پستال هست. در هدیه روز مادر امروز یک دفترچه یادداشت درست میکنیم که بچه هایی که نوشتن بلد هستند در هر صفحه دفترچه، دست نوشته‌ها و خاطرات شیرین با مادرشان را یادداشت می‌کنند و برای کودکان کوچکتر با کشیدن نقاشی در صفحات دفترچه می‌توانند، تبریکی زیبا و پر از احساس داشته باشند.

۴ تکه کاغذ رنگی A5 را مانند شکل از وسط تا بزنید و داخل هم قرار دهید.یکطرف کاغذ نیمه شکل قلب بکشید و با فاصله یک سانتی موازات آن باز تکرار کنید.

کاردستی کودکانه با کاغذ رنگی، هدیه برای روزمادر

مانند شکل زیر دور نیمه قلب را قیچی کنید.

کاردستی کودکانه با کاغذ رنگی، هدیه برای روز مادر

قسمت قلب وسط برگه های دفترچه هست و قلب بزرگتر جلد دفترچه هست. نوارهای باریکی از کاغذ برش بزنید و دورتادور قلب بیرونی بپیچاید.

کاردستی کودکانه با کاغذ رنگی، هدیه برای روزمادر

منبع: نی نی بان

در بارداری تا کودک‌‌یاری      برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه