مهدکودک و پیش‌دبستانی بوستان آبی
section background

وبلاگ بوستان آبی

مهدی باقربیگی و پسرش در اینستاگرام

مهدی باقربیگی و پسرش در اینستاگرام

نی نی بان، گروه رسانه‌های اجتماعی: مهدی باقربیگی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران عکس‌ جدیدی را از پسرش، آرش در صفحه شحصی خود در اینستاگرام منتشر کرده است. باقربیگی با بازی در نقش «مجید» در مجموعه تلویزیونی «قصه‌های مجید» به شهرت رسید. کیومرث پوراحمد کارگردانی این مجموعه تلویزیونی را به عهده داشت.

مهدی باقربیگی

همچنین باقربیگی پیش از این عکسی را منتشر کرده بود که در آن وی همراه با پدر و فرزندش دیده می‌شود. آقای باقربیگی متنی هم همراه این عکس منتشر کرده بود: «سه نسل از باقربيگی‌ها: نسل اول پدرم، كه چه از نظر انسانيت و چه خدا و پيغمبر، شمارش بيسته، نسل دوم منم كه خدا آخر و عاقبتمو بخير كنه و نسل سوم پسرم آقا آرشه كه نفس همه خانوادس»

مهدی باقربیگی

باقربیگی که با حساب کاربری bagherbeigi@ در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می‌کند تاکنون عکس‌های زیادی را از پسرش در اینستاگرام منتشر کرده است.

مهدی باقربیگی

مهدی باقربیگی

باقربیگی 37ساله در سالهای اخیر در سریال‌های تلویزیونی «در مسیر زاینده رود» و «خاتون» به ایفای نقش پرداخته است. وی همچنین در سال92 به شورای شهر اصفهان راه یافت.

منبع: نی نی بان

در بارداری تا کودک‌‌یاری      برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه

با ما در تماس باشید

02188637071 - bostaneabi.com -          

در یک نگاه

مهدکودک و پیش دبستانی بوستان آبی با سالها تجربه در تلاش است که بهترین فضای آموزشی، مفرح و صمیمی برای کودک دلبند شما فراهم کند.

مرکز جدید پیش دبستانی بوستان آبی هم آغاز به‌کار کرد! جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.