مهدکودک و پیش‌دبستانی بوستان آبی
section background

وبلاگ بوستان آبی

محله گل و بلبل عمو پورنگ و نیلوفر امینی‌ فر!

محله گل و بلبل عمو پورنگ و نیلوفر امینی‌ فر!

نی نی بان، گروه رسانه‌های اجتماعی: نیلوفر امینی‌فر، مجری برنامه‌های تلویزیونی در صفحه اینستاگرام خود عکس‌هایی منتشر کرده که او را در پشت صحنه برنامه تلویزیونی «محله گل و بلبل» نشان می‌دهد. برنامه محله گل و بلبل هر روز ساعت ۱۸:۴۵ از شبکه دوم سیما پخش می‌شود.
امینی‌فر درباره عکسی که او را در کنار کارگردان برنامه نشان می‌دهد، نوشته است: «اینم از محله گل و بلبل در کنار آقای احمد درویش علی پور کارگردان عزیزی که سال هشتاد و دو تست اجرای منو پذیرفت و خیلی جدی به من گفت تو برای کودک مناسب نیستی و برای هم سن و سالات که اونموقع نوجوان بودم، مناسبی….و اینگونه شد که من اینگونه شدم. هنوزم ازشون حساب می برم ببینید چه جدی شدم درست مثل کارگردانا. راستی سوگلی مرسی از عکسها»
نیلوفر امینی‌فر 29 سال سن دارد و از مجریان برنامه «سیمای خانواده» است. وی تاکنون اجرای برنامه‌هایی چون «دخترانه»، «خانه من خانه تو» و «تهران بیست» را به عهده داشته است.

نیلوفر امینی‌ فر در محله گل و بلبل

نیلوفر امینی‌فر تصویری هم در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرده که در آن چند عکس در کنار هم قرار گرفته است. در این عکس‌ها امیر سهیلی، ابراهیم شفیعی، امیرمحمد متقیان و همچنین سوگل طهماسبی حضور دارند.

نیلوفر امینی‌ فر در محله گل و بلبل

در یکی دیگر از این عکس‌ها امینی‌فر در کنار داریوش فرضیایی که به نام «عمو پورنگ» شهرت دارد، دیده می‌شود. وی در متنی همراه این عکس نوشته است: «و در آخر من وآقای داریوش فرضیایی، عمو پورنگ فراموش نشدنی که سرشار هستند از عشق وشوق ومحبت خالصانه نسبت به بچه‌ها بزنید کف قشنگرو به افتخارشوووون.  پ.ن:عددهای مشاهده شده کله شبکه هامونه وفاقد هر گونه اعتبار می باشد»

نیلوفر امینی‌ فر در محله گل و بلبل

امینی‌فر با حساب کاربری niloufar_aminifar_tv@ در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می‌کند.
اگر عضو اینستاگرام هستید و هنوز به جمع نی‌ نی‌ بانی های اینستاگرام نپیوسته‌اید، با ما همراه شوید: NINIBANCOM@

منبع: نی نی بان

در بارداری تا کودک‌‌یاری      برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه

با ما در تماس باشید

02188637071 - bostaneabi.com -          

در یک نگاه

مهدکودک و پیش دبستانی بوستان آبی با سالها تجربه در تلاش است که بهترین فضای آموزشی، مفرح و صمیمی برای کودک دلبند شما فراهم کند.

مرکز جدید پیش دبستانی بوستان آبی هم آغاز به‌کار کرد! جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.