مهدکودک و پیش‌دبستانی بوستان آبی
section background

وبلاگ بوستان آبی

مارک های پر طرفدار لباس کودکان، برندهای ایران را بشناسید

مارک های پر طرفدار لباس کودکان، برندهای ایران را بشناسید

شهرزاد: خرید لباس برای کودکان در هر سنی که باشند، اهمیت خاص خود را دارد. در واقع شما نمي توانيد براي فرزند خود هر نوع لباسي كه دلتان بخواهد بخريد بلكه بايد در خريد لباس براي كودك با توجه به سن، نيازهاي او و همچنين با توجه به شناختي كه از توليدكننده پوشاك مورد نظر داريد، عمل كنيد. تا زماني كه بچه كوچك است، لازم است در خريد نوع و جنس لباس او دقت شود.

 

 

پوست كودكان در سن كودكي بسيار لطيف است و بايد از لباس هايي براي پوشش آنها استفاده كرد كه از اليافي لطيف ساخته شده باشند. بنابراين واضح است كه لباس كودك 2 ساله مسلما با لباس كودك 6- 5 ساله تفاوت دارد. توليدكننده لباس كودك نيز بايد به اين تفاوتها توجه داشته باشد. اين خصيصه اي است كه رمز موفقيت تمامي توليدكنندگان لباس كودك در سراسر جهان است كه عملكردي موفق داشته و طرفداران زيادي براي خود دست و پا كرده اند.

 

 

مراقب از مادران

 

يکي از توليدكنندگان معروف لباس كه در سراسر جهان شناخته شده كمپاني mothercare است. اين كمپاني كه تنها و به صورت اختصاصي به توليد پوشاك و وسايل مورد نياز مادر و كودك مي پردازد و لباسهاي سايز كودك و نوجوان را توليد مي كند. از مهمترين و موفقترين كمپاني هاي توليد لباس كودك در سراسر جهان است كه مي توان به جرات گفت در تمامي فروشگاه هاي سراسر جهان اجناس آن يافت مي شود.

 

توجه به رنگ، جنس پارچه و تنوع كمي و يكفي در توليدات اين كمپاني را مي توان ويژگي اصلي آن دانست. اين كمپاني از كالسكه و اسباب بازيهاي مخصوص كودكان تا لباس زير لباس بيرون و حتي البسه مورد نياز مادران باردار و حتي تجهيزات مورد نياز دوران بارداري و بچه داري را توليد مي كند. آنچه بايد هنگام خريد به آن توجه كرد اين است كه تعدادي از فروشندگان برخي ديگر مار كها را به نام مارك mothercare ميفروشند. با مراجعه به سايت اصلي mothercare خواهيد ديد كه نشاني از اغلب ماركهاي ادعايي نيست.

 

 

فقط لباس

 

از جمله ماركهاي ديگري كه حداقل در ايران طرفداران نسبتا زيادي دارد، مارك zeroten است. اين كمپاني توليد پوشاك كودكان نيز از سنين كودكي تا نوجواني را پوشش مي دهد. قيمت هاي اين مارك نسبتا ارزانتر از mothercare بوده و کیفيت قابل قبول و خوبي نيز دارد. البته بايد در نظر داشت كه zeroten در خصوص پوشاك مربوط به سيسموني داراي محدوديت انتخاب است و تنوع چندان گسترده اي ندارد.

 

 

كالسكه و شيشه شير و لباس

 

مارك ديگري كه مي توان گفت در ايران طرفداران زيادي دارد و در فروشگاه هاي كشور نيز به راحتي يافت مي شود، مارك chicco است. اين كمپاني یکي از توليدكنندگان بسيار بزرگ و مشهور لباس كودكان است. كمپاني chicco علاوه بر لباس بچه، وسايلي مانند كالسكه و روروك را نيز توليد ميكند. در واقع اين كمپاني تمام وسايل و البسه مورد نياز كودكان را از سنين نوزادي تا 10 سالگي توليد ميكند. سيسمونيهاي كمپاني chicco نيز در ميان مادران ايراني طرفداران زيادي دارد.

 

 

برندهاي نسبتا كوچولو

 

از ديگر مارك هايي كه مي توان توليدات آن را در فروشگاه هاي فروش لباس بچه ديد، مارك معروف junior است. كساني كه از لباس هاي توليدي اين مارك استفاده كرده اند، دوام و مقاومت آنها را مثال زدني يافته اند. همچنين از ديگر ويژگيهاي لباس هاي توليد اين مارك تنوع نسبتا زياد آنها است. البته گفته مي شود قيمت لباس هاي توليدي اين مارك نسبتا زياد است.

 

توليدي پوشاك بوسيني نيز كه در خيلي از نقاط كشور نمايندگي داير كرده است، لباسهاي كودك توليد مي كند. البته بايد توجه داشت لباس هاي توليدي اين كمپاني تنها براي سنين 5 سال به بالا است. یکي ديگر از كمپانيهاي توليدكننده لباس كودكان كمپاني معروف moonkids است. اين كمپاني كه در دهه 70 – 60 ميلادي به شهرت رسيد ويژگي خاصي دارد و آن اينكه با توجه به فرهنگ و آداب مختلف در سراسر جهان، نوع و مد لباس تنها لباس مخصوص بچه طرح و توليد ميكند. البته لبا سهاي اين كمپاني توليد پوشاك كمتر در بازارهاي داخل كشور يافت ميشوند اما به ندرت مي توان آنها را يافت.

منبع: نی نی بان

در بارداری تا کودک‌‌یاری      برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه

با ما در تماس باشید

02188637071 - bostaneabi.com -          

در یک نگاه

مهدکودک و پیش دبستانی بوستان آبی با سالها تجربه در تلاش است که بهترین فضای آموزشی، مفرح و صمیمی برای کودک دلبند شما فراهم کند.

مرکز جدید پیش دبستانی بوستان آبی هم آغاز به‌کار کرد! جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.