مهدکودک و پیش‌دبستانی بوستان آبی
section background

وبلاگ بوستان آبی

مادران قصه‌ گو در تلگرام!

مادران قصه‌ گو در تلگرام!

نی نی بان: کانال «هزار و یک شب مادرانه» در تلگرام چند هفته‌ای است که فعالیت خود را با هدف انتشار قصه‌های صوتی آغاز کرده است. گردانندگان کانال «هزار و یک شب مادرانه» در بخشی از اولین پست منتشر شده در این کانال، از اهداف خود گفته‌اند: «یکی بود، یکی نبود در روزی از همین روزها، مامانهایی بودند که عاشق قصه بودند. قصه‌هایی از همه شکل و از همه رنگ. اونها اونقدر این قصه‌ها رو دوست داشتند که دلشون نمی‌اومد تنهایی تو دلشون نگه دارند. برای همین هر شب برای بچه‌هاشون قصه می‌گفتند. قصه‌ها همین که از دل مامان‌ها بیرون می‌اومدند و به زبون می‌اومدند، جون می‌گرفتند و پرواز می‌کردند تا به گوش همه بچه‌ها برسند و اینطوری بود که مامان‌ها وقتی آرزوی قصه‌ها و بچه‌ها رو دیدند، تصمیم گرفتند هر شب، یکیشون برای همه بچه‌ها قصه بگه تا نه فقط کودک خودش بلکه همه کودکان تو هر جای دنیا، با مزه خوش قصه به خواب بروند.»

مادران قصه‌ گو در تلگرام!

مدیران کانال «هزار و یک شب مادرانه» همچنین در بخش پایانی این پست از مادران دعوت کرده‌اند تا قصه‌های خود را برای آنها ارسال کنند: «شما هم هر شب یک قصه مهمان یک مامان هستید و اگر مادر قصه‌گویی هستید، میتونید قصه‌هاتون رو بفرستید تا به نامتون برای همه بچه‌ها به اشتراک بذارین.»
برای عضویت در کانال «هزار و یک شب مادرانه» می‌توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

منبع: نی نی بان

در بارداری تا کودک‌‌یاری      برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه

با ما در تماس باشید

02188637071 - bostaneabi.com -          

در یک نگاه

مهدکودک و پیش دبستانی بوستان آبی با سالها تجربه در تلاش است که بهترین فضای آموزشی، مفرح و صمیمی برای کودک دلبند شما فراهم کند.

مرکز جدید پیش دبستانی بوستان آبی هم آغاز به‌کار کرد! جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.