مهدکودک و پیش‌دبستانی بوستان آبی
section background

وبلاگ بوستان آبی

دیزاین اتاق کودک، بهترین مشخصات

دیزاین اتاق کودک، بهترین مشخصات

شرکت بادریس از مجموعه صنایع چوب افراست که از سال ۱۳۸۲ فعالیتش را در طراحی و ساخت دکوراسیون اتاق نوزاد، کودک و نوجوان شروع کرد. ویژگی محصولات شرکت بادریس، علاوه بر کیفیت که به دلیل داشتن بهترین تجهیزات تضمین شده است، تنوع در ارائه محصولات و هماهنگ با نیازهای شماست. نمونه پیشنهادی ما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید بهترین انتخاب از میان کارهای بادریس انجام دهید.

اگر اتاق نوزاد شما کوچک است
اگر اتاق نوزاد شما کوچک است باید دکوراسیونی را انتخاب کنید که با اشغال کمترین فضا، ‌بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار دهد. سرویس نوزادی آرتمیس کمد، کشو و تخت را در فضایی جمع و جور فراهم کرده  و از سوی دیگر به دلیل داشتن رنگ سفید و طراحی کلاسیک برای نوزاد دختر و پسر قابل استفاده است. 

 اگر اتاق نوزاد شما بزرگ است می‌توانید دکوراسیون مفصل‌تری مثل کلبه را انتخاب کنید. در این سرویس علاوه بر تخت، کمد، ویترین تک در و دو در و دراور و آینه پیش بینی شده است که شما می‌توانید با توجه به فضای اتاق انتخاب و چیدمان کنید. تخت  مجموعه کلبه برای نوزاد و کودک قابل استفاده است. تخت دارای صفحه‌ای برای تعویض نوزاد است که با برداشتن آن تبدیل به تخت کودک  با یک پاتختی می‌شود. این مجموعه تا روزهای قبل از مدرسه پاسخگوی نیاز کودک شماست. طراحی کلاسیک این مجموعه باعث می‌شود همیشه شیک و به روز باشد.

اتاق شما کوچک یا بزرگ، بهترین انتخاب اینجاست
اگر اتاق نوجوان شما کوچک است
اگر اتاق نوجوان شما کوچک است، بهتر است از مجموعه‌های دو طبقه خریداری کنید. نمونه‌های دوطبقه که در کارهای بادریس هم موجود است، امکاناتی چون میز تحریر، تخت و کمد را در فضای محدود در اختیار شما و نوجوان‌تان می‌گذارند. 

واقعیت این است که دخترها بیشتر از پسرها به اتاق‌شان اهمیت می‌دهند و به همین دلیل بهتر است سرویسی کلاسیک و ساده برایشان انتخاب کنید که با تعویض وسایل جانبی مثل روتختی، تابلو، ساعت و … بتوانید فضای اتاق را تغییر بدهید و تنوع ایجاد کنید. پیشنهاد ما برای دختر نوجوان شما سرویسی سفید با طراحی کلاسیک است. این مجموعه شامل تخت، میزتوالت، میزتحریر، ویترین، کمد و کاناپه است که شما می‌توانید به تدریج ست را کامل کنید تا تازگی آن برای فرزندتان حفظ شود.

اتاق شما کوچک یا بزرگ، بهترین انتخاب اینجاست
اگر اتاق نوجوان‌ پسرتان بزرگ است
بهترین انتخاب برای پسرها، یک سرویس چوبی ساده اما مفصل است که بتواند نیازهای آنها را تا سال‌های مختلف پاسخگو باشد. در مجموعه‌ای که ما پیش بینی می‌کنیم تخت، کمد، دراور، میز تحریر، کتابخانه و پاتختی درنظر گرفته شده که می‌تواند کلیه نیاز آنها تا پایان دوران تحصیل را پاسخگو باشد. محصولات بادریس را می‌توان از نمایندگی‌های این شرکت در مراکز فروش مبلمان پیدا کنید. 
اتاق شما کوچک یا بزرگ، بهترین انتخاب اینجاست

منبع: نی نی بان

در بارداری تا کودک‌‌یاری      برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه