مهدکودک و پیش‌دبستانی بوستان آبی
section background

وبلاگ بوستان آبی

خلاقیت فرزندتان را بسنجید!

خلاقیت فرزندتان را بسنجید!

نی نی بان: موسسه خلاقیتکده شریف، ششم آذرماه یک آزمون سنجش خلاقیت برای کودکان 6 تا 18 سال برگزار می‌کند. بنا بر اعلام وب‌سایت این موسسه، آزمون سنجش خلاقیت با بهره‌گیری از جدیدترین روش‌های سنجش خلاقیت دنیا برگزار خواهد شد و این آزمون به دانستن سطح خلاقیت کودک کمک می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این آزمون می‌توانید به وب‌سایت موسسه خلاقیتکده شریف به آدرس khallaghiatkadeh.com مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 66054958 تماس بگیرید.

قلقیل

درباره موسسه خلاقیتکده شریف
خلاقیتکده شریف با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف ارتقاء خلاقیت و پرورش مهارتهای مورد نیاز دانش آموزان 6 تا 18 سال (اول ابتدایی تا چهارم دبیرستان) تشکیل شده است. هدف خلاقیتکده، آگاهی دانش‌آموزان از سطح خلاقیت خود و ارتقای آن، با ارائه تکنیک‌های علمی و کاربردی است. در ابتدا، فرآیند تعیین سطح خلاقیت در دانش‌آموزان، از طریق آزمون‌های استاندارد انجام می‌شود. پس از تعیین سطح، متناسب با سطح ارزیابی شده، برنامه‌های کاربردی برای تقویت خلاقیت و برنامه‌های مکمل ویژه اولیا و معلمان با حضور متخصصان و خبرگان خلاقیت در خلاقیتکده شریف برگزار می‌شود.

منبع: نی نی بان

در بارداری تا کودک‌‌یاری      برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه

با ما در تماس باشید

02188637071 - bostaneabi.com -          

در یک نگاه

مهدکودک و پیش دبستانی بوستان آبی با سالها تجربه در تلاش است که بهترین فضای آموزشی، مفرح و صمیمی برای کودک دلبند شما فراهم کند.

مرکز جدید پیش دبستانی بوستان آبی هم آغاز به‌کار کرد! جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.