مهدکودک و پیش‌دبستانی بوستان آبی
section background

وبلاگ بوستان آبی

ترفندهای عکاسی از کودکان، ثبت متفاوت لحظه‌ ها

ترفندهای عکاسی از کودکان، ثبت متفاوت لحظه‌ ها

از لحظه به دنیا آمدن نوزاد شما، لحظه‌ها با چنان سرعتی سپری می‌شوند و نوزاد شما با چنان شتابی بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود که به خاطر سپردن تمام آن لحظات پر شور و عشق کار آسانی نیست.

 خوشبختانه انواع دوربین‌های موبایل، تبلت و… به کمک شما آمده‌اند تا ثانیه‌ها و دقایق بیشتری از این لحظه‌های ناب را ثبت و ضبط کنید اما با وجود همه این تکنولوژی‌ها، هیچ کس نمی‌تواند منکر ماندگاری و زیبایی متفاوت عکس‌هایی شود که در محیط آتلیه‌ای و با دوربین‌های حرفه‌ای گرفته می‌شوند؛ پس از نخستین روزهای نوزادی تا کودکی، عکاسی آتلیه‌ای از کودک‌‌تان را در برنامه خود جای دهید. تیم حرفه‌ای آتلیه نگاه برتر پیشنهاد ویژه‌ای برای شما دارند؛ ثبت لحظه‌های شیرین را از دوران بارداری شروع کنید. 

عکاسی از نوزاد، ثبت متفاوت لحظه‌ ها
شروع مجموعه‌ای از عکاسی‌های دوره‌ای از دوران بارداری، نوزادی و کودکی، این فرصت رابه شما می‌دهد تا آلبومی کامل از روزهای کودکی را برای فرزندتان به یادگار بگذارید. تهیه چنین آلبوم متفاوت و ماندگاری را هم می‌توانید به تیم حرفه‌ای و با سلیقه نگاه برتر بسپارید. بهترین معیار قضاوت درباره کیفیت عملکرد این آتلیه دیدن مجموعه عکس‌هاست. عکس‌ها به ۲ بخش آتلیه نوزاد و اتلیه کودک تقسیم می‌شوند چون نگاه برتر برای ارائه کار بهتر، ۲ اتلیه مجزا برای این موضوعات در نظر گرفته است. 
پدر و مادرها دلیل دیگری نیز برای انتخاب اتلیه نگاه برتر برای ثبت لحظه‌های کودکی فرزندشان دارند، رعایت اصول بهداشتی در حدی که محیط برای نوزادان هم ایمن باشد. کودکان دوست دارند در محیط حرکت کنند و به همین دلیل هیچ کس اجازه ورود با کفش به آتلیه کودک و نوزاد را ندارد و پدر و مادرها می‌توانند با خیال راحت به عکاسی کنار فرزند خود بپردازند. 

مهم‌ترین نکته‌‌ای که باید برای داشتن عکس‌های حرفه‌ای از کودک و انتخاب اتلیه بدانید، تفاوت عکاسی از کودک با سایرعکاسی‌هاست. عکاسی از نوزادان و کودکان به مراتب سخت‌تر از بزرگسالان است و به همین دلیل کسی که به این کار می‌پردازد باید نحوه رفتار با کودک در هنگام عکاسی را بلد باشد. تیم اتلیه نگاه برتر برای عکاسی از بچه‌های کوچک از تکنیک بازی استفاده می‌کنند.

عکاسی از نوزاد، ثبت متفاوت لحظه‌ ها

 قبل از شروع به عکاسی با انها بازی می‌کنند و از شما می‌خواهند این بازی کردن را ادامه دهند تا شور کودکانه برانگیخته شود و در عکس‌ها نمود پیدا کند. برای بچه‌های بزرگ‌تر از تکنیک مشارکت استفاده می‌کنند یعنی عکس‌ها را به خود آنها نشان می‌دهند، نظرشان را می‌پرسند تا به گرفتن عکس‌های بهتر و بیشتر تشویق شوند. 

پیشنهاد آخر آتلیه نگاه برتر هم انتخاب روزی برای عکاسی است که امکان عکاسی فضای آزاد هم وجود داشته باشد چون تجربه این گروه نشان داده، عکس‌های خانوادگی در محیط بیرون و فضای باز جذاب‌تر و متفاوت‌ترند.

منبع: نی نی بان

در بارداری تا کودک‌‌یاری      برچسب ها: ,

ارسال دیدگاه